Vieš o sebe toto?

Minimálne jedna vec nás spája - a tou je zvedavosť. Vy ste boli zvedavý/-á na moje video, mňa zaujíma, čo si o ňom myslíte. Poteší ma akákoľvek spätná väzba, ktorú mi dáte vedieť v komentároch nižšie. Ďakujem.

 1. Betka píše:

  Libuška mňa si očarila od prvého kontaktu ktorý som s Tebou zažila. Mňa si chytila za srdce, cítila som že si pre mňa to pravé orechové čo potrebujem. Bola som v 30 dňovej výzve od 7.9.2020 Evky Petrovičovej, a bola som Tebou nadšená. Som rada že som Ťa spoznala. Tvoje videá ma nesmierne bavili.
  Inak samozrejme, chudnúť sa mi nepodarilo, neplnila som vo výzve to čo som mala plniť. Mňa to všetko mrzí, ale ja som vždy na začiatku nadšená, a chcem všetko čo ma očarí, ale potom nič neplním, nič sa mi nechce, na nič nemám čas, a neverím si, a tak…
  Zlyhávam…
  Ja sa snažím už dlhšie so sebou pracovať, so svojím vnútrom. Pred pár rokmi som bola vyhorená v práci, mám teraz 45 rokov, a veruže som veľmi chcela a potrebovala so sebou urobiť nejakú zmenu, len som nevedela akú. Ale bolo to dosť zlé, smutné, frustrujúce, ubíjajúce…, a hlavne to trvalo dosť dlho.
  Hľadala som pomoc, a kebyže mi Libuška vtedy prídeš do rany…, tak asi neváham ťa osloviť.
  Teraz som trochu spokojnejšia, a nabíjam sa rôznymi stránkami na FB a IG, ktoré ma bavia a po duchovnej stránke mi dali odpovede na všeličo. Ale ktovie, možno sa niekedy odhodlám a vyskúšam aj Tvoju terapiu. Ďakujem.

  • Libuša Klamová píše:

   Ahoj Betka. Ďakujem za tvoju správu. Keď je človek pripravený, učiteľ sa nájde. Nech sa deje čokoľvek, vždy sa to deje tak, ako to máš nastavené vo svojom vnútri. Keď to budeš cítiť, som tu pre teba 🙂 Rada ťa prevediem na tvojej ceste. L.

 2. Gitka píše:

  Ďakujem, páči sa mi to, ako logicky vysvetľujete situácie a prečo sa v nich človek nachádza. Toto nie je prvý raz, čo sa zaujímam o niečo, čo by mi pomohlo, dostať sa z bludného kruhu chorôb a nešťastí, ktoré sa mi posledných 10 rokov dejú.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov.

Ak máte pocit, že ste našli svoje bezpečné miesto, kde sa môžete a chcete posunúť vpred,, urobte teraz prvý krok, a objednajte si terapiu pohodlne tu: