Referencie

To, čo sami počas môjho procesu sebapoznania pootváralo, upravilo, vyčistilo, vyriešilo, nasmerovalo ma, zmenilo môj pohľad, zmýšľanie, bolo niečo úžasné, fascinujúce a transformujúce. Naučila som sa seba dať na prvé miesto s rešpektom a úctou voči sebe a ostatným, že všetko sa deje pre niečo, má to svoj dôvod, prečo to tak je, je to pre moje najvyššie dobro. Tvorím svoj život z role tvorcu, nie obete a tvorím z energie dostatku, nie nedostatku. Toľko pravdy, múdrosti, uvedomia bolo v tomto procese, že až. A to nie je ani zďaleka koniec. Libuša, jedno obrovské ďakujem.
Lenka Š.
Transformačnému procesu a práce so sebou samým sa venujem už niekoľko rokov, počas ktorých ma sprevádzal iný talentovaný terapeut. V istom momente som však narazil na hlboko skryté a potlačené zážitky a emócie, ktoré som napriek skúsenostiam nevedel vyriešiť a vyčistiť vo svojom vnútri. Môj vnútorný hlas mi šepkal, že k úspešnému spracovaniu potrebujem k sebe ženskú energiu a keďže s Libuškou sa poznáme už z minulosti, poznám jej príbeh, oslovil som ju. Bol som milo prekvapený, ako sa vypracovala, čo sa naplno prejavilo pri terapiách - nezainteresovaný pohľad, trefné pomenovanie situácií, ale hlavne mi ukázala emočný pohľad ostatných osôb z nespracovaných situácií, ktorý bol a je pre mňa vždy maximálne účinný pri terapiách s Libuškou. Odporúčam každému, kto chce svoj život zmeniť k lepšiemu, aby sa s Libuškou minimálne stretol.
Michal B.
Terapky som chcel pôvodne iba vyskúšať, no hneď po prvom sedení s Libuš sa zo mňa stal pravideľný zákazník  Je to parádička, čo všetko si človek dokáže uvedomiť a následne vo svojom živote poriešiť, keď má pri sebe šikovnú terapeutku, ktorou Libuša bezpochyby je!  Som mega rád, že sa to rozhodol skúsiť, mega pomohlo!
Dušan Kadlecwww.motivation-man.sk
S Libušou som absolvovala niekoľko terapíí, kde som sa ponorila do mojej minulosti a pomohla mi vyčistiť bloky, ktoré ma brzdili v mojom pracovnom a v súkromnom živote. Na začiatku som naozaj neverila, že za taký krátky čas sa môže toľko vecí zmeniť k lepšiemu a to len vďaka vyčisteniu podvedomých programov, ktoré tam boli a brzdili ma. Ďakujem ti že si mi pomohla pohnúť sa vpred v mojom živote svoju prácu robíš fantasticky a hlavne srdcom. Pokračuj ďalej, tvoju pomoc potrebuje kopec ľudí.
Evka Petrovičováwww.superlady.sk
Osobne sa morím s istými hlbšími témami môjho života ako opustenosť, neschopnosť nájsť si vzťah svojho života, neviditeľnosť, prílišná kontrola a obavy z budúcnosti už fakt dosť dlho. Nejaké dva roky predtým ako som skúsila regresiu s tebou som vyskúšala rôzne iné metódy ako emočné rovnice, EFT či NLP. Všetky mali nejaký istý efekt, no nič príliš hlboko sa nezmenilo. A tak som sa rozhodla skúsiť regresiu u teba. Už som ťa mala mierne načítanú z videí a tak som to riskla, veď čo môžem stratiť. Môžem len potvrdiť, že mi táto metóda vyhovuje a sedí zatiaľ najviac a má najviac radikálny efekt na to ako žijem. Odstránila som vďaka nej obrovskú nedôveru, dosť sa pohla aj v oblasti vzťahov a myslím, že kým som cez emočné rovnice pracovala strašne pomaly až ma to ničilo tak regresia dokáže akoby prehodiť aj 100 presvedčení len za jednu terapiu. Rovnako mi mega pomáhajú aj rozhovory, ktoré pred samotným regresným procesom spolu máme. Takže som maximálne spokojná, kúpa transformačného balíčka bola výborná voľba. Na regresii sa mi páči, že ide hlboko až na koreň problému a fakt potom otvorím oči a vnímam a cítim veci aj svoj život totálne inak než predtým. Sedíš mi aj ľudsky, veľmi sa mi páči ako veci vysvetľuješ. Ďakujem..
Janka B.
Uvedomila som si, že to najdôležitejšie pre mňa je pravda. Pravda vo všetkom. Pravda mi pomohla vystúpiť z tých roli, ktoré ma naučil život hrať, prísť k zrkadlu svojej duše a uvidieť veci také, aké naozaj sú. Mať vôbec tú odvahu a silu k tomuto. Pomohla mi dovoliť si cítiť a vnímať samu seba, svoju podstatu. Nájsť to dieťa v sebe, moje skutočné ja a tak sa pochopiť. A v pochopení seba potom pochopiť aj tých, ktorí boli alebo sú súčasťou môjho života. Vidieť aj ich zranenia a bolesti, uvedomiť si ich strachy. A v tomto svetle im odpustiť všetky zranenia, ktorých sa na mne dopustili. Toto mi prinieslo obrovskú úľavu, radosť, silu. Nadobudnutá schopnosť pustiť bolesti a ublíženia mi priniesla úžasnú ľahkosť bytia, radosť, lásku, energiu, svetlo…. Libuška, ďakujem z celého srdca.
Marcela D.
Sedenia a online kurzy s tebou mi zmenili život. Už nič nebude také, ako bolo predtým. Libuška, úžasným spôsobom mi svietiš na cestu, vykročila som a je to teda jazda (to som len na začiatku objavnej cesty)... Dala som si šancu uvidieť pravdu, nastal taký zlom, že jednoducho viem, že to všetko zmysel. Že som na správnom mieste a robím to, čo je pre mňa najdôležitejšie – prebúdzať sa do pravdy, sily, jedinečnosti a zodpovednosti. Ďakujem ti Libuška, že svietiš a ďakujem sebe, že kráčam...
Mária B. Nezávislá Sales Director Mary Kay
Pred stretnutím s Libuškou som sa trápila v partnerských vzťahoch a vzťahoch s rodičmi. Po pár sedeniach som pochopila, prečo sa mi niektoré situácie dejú a opakujú. Libuška mi otvorila myseľ pre vnímanie vzťahov z iného uhla pohľadu i s nadhľadom. Pochopila som, ako je dôležité netlačiť na situácie, ktoré nemôžem zmeniť. Výrazne sa mi zlepšili vzťahy s rodičmi, za čo som veľmi vďačná. Ukázala mi, ako dôležité je odpúšťať a následne vedome zmeniť postoj k životu a vymeniť staré kódy, zvyky, ktoré nás blokojú v tom, aby sme prežili plnohodnotnejší život. Libuška je úžasná žena, ktorá vie o čom hovorí, milá, trpezlivá, usmievaná. Vždy som sa tešila na naše stretnutie. Som vďačná za to, že som ju spoznala a že mi pomohla vyriešiť množstvo vzťahových otázok. Moj život, postoj k samej sebe a moje zmýšľanie nabralo druhý dych. Vrelo odporúčam
Monika KrajčírikovaNezávislá Sales Director Mary Kay
Před tím než jsem poznala Libušku, jsem byla jednou na regresní terapii. Bylo to velmi silné a já se bála jít do další regrese. Stále dokola řeším ty samé situace v partnerských vztazích. S Libuškou jsem měla už pár regresí. Člověka vždy navede na kupu nových uvědomění, kolik toho má člověk udušeného a jak se mu to promítá do současného života. Terapií dokáže krásně člověka provést, dané situace trpělivě projít a změnit zažité vzorce. Velmi Libušku doporučuji a děkuji za její vlídný, srdečný a usměvavý přístup. Vždy se těším co nového odkryjeme při terapii. Regrese se už nebojím a vidím jak se mi zlepšuje život !!! Doporučuji Všem.
Hanka Ambrožová
Libušku som spoznala „náhodne“ vďaka internetovým možnostiam, ktoré sa nám ponúkajú. Regresná terapia u Libušky mi veľmi pomohla. Neskôr sme sa dohodli na čistení pomocou SRT. Pocit po pár sedenia bol neopísateľný, veľa veci sa mi vďaka tomu vyriešilo, vyčistilo a pootvárali sa nové možnosti. Som pokojnejšia, šťastnejšia, mám viac energie a vidím život pozitívne. Vyjasnilo sa mi v rôznych oblastiach môjho života. Som hrdá na seba, že som nabrala odvahu ísť do tejto skúsenosti, vzalo mi to veľa bolesti, nevyliečených rán z minulosti, pochopila som, že všetko je to o mne a vo mne. Libuška, ďakujem Vám z celého srdca za nový začiatok a lepší život. Mám odvahu, cítim sebadôveru, voľnosť a slobodu ísť si za svojim snom.
Dominika Nika Bednárová
Keď už na začiatku človek váha čo ďalej, kam ísť, ako sa vymotať zo začarovaného kruhu a aj napriek strachom, pochybnostiam, ktoré mi hýrili hlavou mi vybehol tento kurz cítila som, že to bude prínosné a dobré pre mňa. Práve vďaka tebe Libuška som zistila, že síce človek sa môže šprtať vo veciach, navštevovať rôzne terapie, ale pokiaľ nejde z vlastného presvedčenia a po pravde nikam sa ďaleko nepohne. Ty si pre mňa tou, pri ktorej som zmenila názor na život, terapeutov, Boha a hlavne na seba. Motivuješ nielen mňa, ale aj baby v kurze postaviť sa z úplného dna, čeliť problémom, pred ktorými človek veľakrát uteká, začať si veriť, postaviť sa do svojej sily a mať úctu a rešpekt k sebe aj k ostatným.  Si ženou, ktorá nielen inšpiruje, bravúrne vtipkuje, pomáha, ale hlavne si ♕božskou Kráľovnou♕, vďaka ktorej sa aj z nesmelej a neveriacej ženy stáva a formuje kráľovná, ktorá má tu česť spoznať Ťa, kráčať na ceste spolu s tebou a byť súčasťou tak skvelého programu ako je ten tvoj.  Ďakujem Ti za všetko.
Maťka D.