ATELIÉR PRE DUŠU

...miesto, kde nájdete späť rovnováhu a pokoj v duši...

...smútky, strachy, nepohoda, zdravotné problémy...

Všetko, čo sa ti deje, je odrazom tvojho vnútra...

...úľava, osobnostný rast, zbavenie sa obmedzujúcich presvedčení... 

TERAPIE

Regresná terapia

Ide o hlbinnú terapiu, ktorá ide hlboko do podvedomia, kde hľadáme príčiny vzniku rôznych emočných blokov, tráum, obmedzujúcich vzorcov správania.

SRT – Spiritual Response Therapy

Siritual Response Therapy pracuje so záznamami našej duše, v ktorých hľadá a čistí disharmonické programy z tohto a minulých životov.

REFERENCIE

S Libušou som absolvovala niekoľko terapíí, kde som sa ponorila do mojej minulosti a pomohla mi vyčistiť bloky, ktoré ma brzdili v mojom pracovnom a v súkromnom živote. Na začiatku som naozaj neverila, že za taký krátky čas sa môže toľko vecí zmeniť k lepšiemu a to len vďaka vyčisteniu podvedomých programov, ktoré tam boli a brzdili ma. Ďakujem ti že si mi pomohla pohnúť sa vpred v mojom živote svoju prácu robíš fantasticky a hlavne srdcom. Pokračuj ďalej, tvoju pomoc potrebuje kopec ľudí.
www.superlady.sk
Terapky som chcel pôvodne iba vyskúšať, no hneď po prvom sedení s Libuš sa zo mňa stal pravideľný zákazník 😜 Je to parádička, čo všetko si človek dokáže uvedomiť a následne vo svojom živote poriešiť, keď má pri sebe šikovnú terapeutku, ktorou Libuša bezpochyby je! 🤩🙌 Som mega rád, že sa to rozhodol skúsiť, mega pomohlo! 😊
www.motivation-man.sk
Niečo dôležité chcem povedať tým, ktorí ešte nepoznajú Libušku Klamovú a jej prístup k človeku. Je to človek, ktorý TVORÍ a ak potrebujete, spoločne s Vami vytvorí ten správny priestor a vhodný postup, aby Vám výsledok ponúkol nadhľad v odpovediach čo a ako ďalej. Ak si vyberám poznanie, siahnem po najvyšších métach. A ak potrebujem usmernenie neváham a... Volám Libuške ... poskytne Vám seba-pochopenie. Veľa uvedomení pod odbornou taktovkou tohto človiečika
Zuzi FI Ferencová

KTO SOM

Libuša Klamová
terapeutka a autorka projektu Aleliér pre dušu

Som žena, ktorá sa rozhodla zobrať svoj život do vlastných rúk, prebrať za svoj život zodpovednosť, nájsť dôveru v samu seba a vykročiť inak. Bola to cesta ťažká, boľavá a zároveň krásna, poučná a plná emócií. Našla som v sebe odvahu a silu vykročiť z môjho zabehaného spôsobu života, mojej komfortnej zóny, kde som sa cítila nekomfortne, frustrovaná, nespokojná a nešťastná. Prijala som fakt, že je to len a len o mne, ako sa rozhodnem prežiť svoj život.