Ateliér pre dušu

Bezpečné miesto pre vašu dušu

...strach, neprijatie, smútok, apatia, nepohoda, úzkosť, depresia, zdravotné problémy...

Všetko, čo sa ti deje, je odrazom tvojho vnútra...

...osobnostný a duchovný rast, zbavenie sa obmedzujúcich presvedčení, úľava...

Terapie

Regresná terapia

Ide o hlbinnú terapiu, ktorá ide hlboko do podvedomia, kde hľadáme príčiny vzniku rôznych emočných blokov, tráum, obmedzujúcich vzorcov správania.

Transformačný balíček

Ide o hlbinnú terapiu, ktorá ide hlboko do podvedomia, kde hľadáme príčiny vzniku rôznych emočných blokov, tráum, obmedzujúcich vzorcov správania.

SRT – Spiritual Response Therapy

Spiritual Response Therapy pracuje so záznamami našej duše, v ktorých hľadá a čistí disharmonické programy z tohto a minulých životov.

Referencie

Transformačnému procesu a práce so sebou samým sa venujem už niekoľko rokov, počas ktorých ma sprevádzal iný talentovaný terapeut. V istom momente som však narazil na hlboko skryté a potlačené zážitky a emócie, ktoré som napriek skúsenostiam nevedel vyriešiť a vyčistiť vo svojom vnútri. Môj vnútorný hlas mi šepkal, že k úspešnému spracovaniu potrebujem k sebe ženskú energiu a keďže s Libuškou sa poznáme už z minulosti, poznám jej príbeh, oslovil som ju. Bol som milo prekvapený, ako sa vypracovala, čo sa naplno prejavilo pri terapiách - nezainteresovaný pohľad, trefné pomenovanie situácií, ale hlavne mi ukázala emočný pohľad ostatných osôb z nespracovaných situácií, ktorý bol a je pre mňa vždy maximálne účinný pri terapiách s Libuškou. Odporúčam každému, kto chce svoj život zmeniť k lepšiemu, aby sa s Libuškou minimálne stretol.
Michal Babjak
Niečo dôležité chcem povedať tým, ktorí ešte nepoznajú Libušku Klamovú a jej prístup k človeku. Je to človek, ktorý TVORÍ a ak potrebujete, spoločne s Vami vytvorí ten správny priestor a vhodný postup, aby Vám výsledok ponúkol nadhľad v odpovediach čo a ako ďalej. Ak si vyberám poznanie, siahnem po najvyšších métach. A ak potrebujem usmernenie neváham a... Volám Libuške ... poskytne Vám seba-pochopenie. Veľa uvedomení pod odbornou taktovkou tohto človiečika
Zuzi FI Ferencová
Terapky som chcel pôvodne iba vyskúšať, no hneď po prvom sedení s Libuš sa zo mňa stal pravideľný zákazník 😜 Je to parádička, čo všetko si človek dokáže uvedomiť a následne vo svojom živote poriešiť, keď má pri sebe šikovnú terapeutku, ktorou Libuša bezpochyby je! 🤩🙌 Som mega rád, že sa to rozhodol skúsiť, mega pomohlo! 😊
Dušan Kadlecwww.motivation-man.sk

Kto som

Libuša Klamová
terapeutka a autorka projektu Aleliér pre dušu

Som žena, ktorá sa rozhodla zobrať svoj život do vlastných rúk, prebrať za svoj život zodpovednosť, nájsť dôveru v samu seba a vykročiť inak. Bola to cesta ťažká, boľavá a zároveň krásna, poučná a plná emócií. Našla som v sebe odvahu a silu vykročiť z môjho zabehaného spôsobu života, mojej komfortnej zóny, kde som sa cítila nekomfortne, frustrovaná, nespokojná a nešťastná. Prijala som fakt, že je to len a len o mne, ako sa rozhodnem prežiť svoj život.